Protein Lash & Brow Shampoo og Rensebørste for Vipper og Bryn
Gi vipper og bryn et friskt utgangspunkt med denne pleiende renseduoen. Settet kombinerer vår luftige Protein Lash & Brow Shampoo i 60 ml med en myk rensebørste som gjør rengjøringen grundig og behagelig.
Shampooen løfter bort smuss og døde hudceller som samler seg langs vipper og bryn. Den fjerner støv, bakterier og sminkerester, og den er et ideelt første steg før primer i salong, siden den sørger for ren overflate og bedre limbinding, noe som gir lengre holdbarhet på vippeextensions. Den passer like godt hjemme for å holde vipper og bryn beskyttet mot bakterier.
Rensebørsten følger med i pakken og sørger for at du får utnyttet shampooen til fulle. De myke syntetiske fibrene når ned til vipperoten og rundt hvert hårstrå, noe som gir en jevn og effektiv dyprens uten å skade naturhår. Den kan brukes hver dag og passer både hjemme og i salong.
Fordeler i pakken
• Skånsom og effektiv rens for vipper og bryn
• Børste som hjelper shampooen helt ned til vipperoten
• Ideell for både profesjonell bruk og daglig rutine
• Forbedrer holdbarheten på vippeextensions
• Friskt, rent og balansert grunnlag hver dag